MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5395313
nr 539 5313
Stolar
12 st England 20-tal, mahogny med lädersitsar (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 september 2008
kl 16:23:26
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr